Червона точка під нігтем на руках
Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Доброго дня. На одному із пальців зявилася чорна точечка під нігтем. Більше ніде немає. Тиждень назад вона зявилася після удару легенького. Була ще полоска червона як кровь і болів трошки ноготь але зараз полоски немає і ноготь не болить а просто точечка ця залишилась. Чи не безпечно це?
Категория: Дерматолог
1 ответ
Добрый день, по снимку - подкожное кровоизлияние. Наблюдайте в динамике, лечения не требует.