Алергія на фарбу

Спрашивает: Леньо Наталія Петрівна
Пол: Мужской
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, у мене появилась алергія на фарбу для брів, і на хну для брів. Вона проявлялась поступово. Фарба темного кольору. Зараз хочу красити волосся фарбою, теж чорного кольору, боюсь щоб не було алергії також. Зараз немає можливості піти до алерголога, цікаво дізнатись чи алергія на фарбу для брів, так само буде проявлятись на фарбу для волосся. Дякую.
Категория: Аллерголог
Добавлен: 13 апреля 2020 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2020-05-14 10:42
В чем проявляется аллергия? Сделайте общий иммуноглобулин Е, эозинофильный катионный протеин и пришлите фото результатов анализов для интерпретации.