Захворювання ротоглотки

Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: Хронічний тонзиліт і риніт
Доброго дня. Прошу роз, яснити результати ПЛР. Цитомегаловірус (р/г зішкріб, кількісне визначення)
не виявлений копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ЦМВ у матеріалі – 4x10^2 копій ДНК/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл,
ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (р/г зішкріб, кількісне визначення)
4.6х10^3 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 4x10^2 копій/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл,
ПЛР. Вірус герпесу 6 типу (р/г зішкріб, кількісне визначення)
1.7х10^3 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення віруса герпеса 6 типа у матеріалі – 4x10^2 копій ДНК/мл
Лінійний діапазон: 5х10^2 - 1х10^7 копій/мл,
БАКПОСІВ З ЗІВУ + АНТИБІОТИКОГРАМА
Мікроорганізмів Кількість
1 Streptococcus viridans 10^4 КУО/мл,
чим лікувати і чи є небезпека при плануванні вагітності. Дуже дякую за відповідь.
Теги: впч ротоглотки
Категория: Лор
Добавлен: 6 мая 2017 года

1 ответ

Здравствуйте! Результаты анализов в пределах нормы, что никак не повлияет на планирование и протекание беременности.