Результати аналізу по вірусу Эпштейна-Барр

Спрашивает: Вита
Пол: Женский
Возраст: 3 года
Здравствуйте, у моєї доньки виявлено вірус Эпштейна-Барр, лікуємо його вже 6 місяць, протягом цього часу 3рази здавали аналізи, резултати першого здані 25,09,2017р: ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (р/г зішкріб, кількісне визначення)
5.7*10^3 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 4x10^2 копій/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл. Результати другого 03,01,2018р: ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (р/г зішкріб, кількісне визначення)
9.00х10^2 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 4x10^2 копій/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл. Після чого лікар нам сказала що динаміка позитивна, так як було 10*3, а стало 10*2, і призначила ще на місяць лікування, і коли ми знову здали аналізи 13,03,2018р його результати: ПЛР. Вірус Епштейна-Барр (р/г зішкріб, кількісне визначення)
1.09х10^4 копій ДНК/мл Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 4x10^2 копій/мл
Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл. То це можна розуміти як те, що ситуація знову погіршилася? І можливо нам краще міняти нашого педіатра? А також, якщо можна, розясніть, будь ласка, що означають дані: Аналітична чутливість тест-системи для кількісного визначення ВЕБ у матеріалі – 4x10^2 копій/мл Лінійний діапазон: 5x10^2 копій/мл - 1x10^7 копій/мл. Також у доньки виявлено Strreptococcus haemolyticus 1*10^2 КУО/см^3. Чи впливає це одне на друге?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 15 марта 2018 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2018-03-19 13:10
Вита! Вирус в слюне всегда трудно поддается лечению. Т. к. на вирус возможно воздействовать если ДНК вируса выявляются в крови, и есть антитела класса М в крови. Т. к. все противовирусные препараты воздействуют на ДНК вируса в активном состоянии. В случае носительства вируса в слюне, эта цепь процесса отсутствует. В случае носительства вируса, его убрать приемом противовирусных препаратов нет возможности. Все лечение должно быть направлено на поддержание организма в здоровом состоянии. Поэтому, для выяснения причины носительства вируса, нужно знать состояние напряженности иммунитета. Для этого ребенок должен получить консультацию у детского иммунолога. Сдается кровь из вены на напряженность иммунитета. По данным которого, специалист назначит необходимое лечение. Ребенок должен получать лечение у детского инфекциониста, детского иммунолога. Должен быть осмотрен детским ЛОР врачом для оценки состояния лор органов. Палочка стрептококк выявлена в небольшом микробном числе. О необходимости лечения должен решить детский ЛОР врач после очного осмотра пациента. Всего хорошего.