Виявлено типи ДНК ВПЛ

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Вітаю, Ренат Асадович, допоможіть, будь ласка, та перегляньте результати дослідження на ДНК ВПЛ (прикріплено у фото), про що говорять виявлені типи і наскільки це критично. 11 тиждень вагітності.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 апреля 2024 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-11 09:54
Доброго дня, це говорить про те, що у Вас є ВПЛ 56, 58 тип у концентрації клінічно значущої, при вагітності з цим нічого робити не потрібно, після того, як народите, потрібно буде перездати повторно і за результатами призначити можна буде лікування. А яка мета лікаря була обстежити Вас на ВПЛ під час вагітності?