Висип в підлітка

Спрашивает: Віка
Пол: Мужской
Возраст: 15 лет
Сину 15 років, має проблемну шкіру, висип на обличчі, спині. Ніяк не можемо позбутися. Звертались до дерматолога приписав левоміцетин на спирту, який по рецепту зробили в аптеці. Зміни були, але постійно протирати з антибіотиком не вихід, бо маємо вітілігоШкіра обличчя жирна. Дуже надіюся на вашу допомогу, як професійного дерматолога. Дякую.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 27 марта 2020 года

3 ответа

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-02 18:19
Здравствуйте

Это вульгарные угри, легкая степень тяжести.

Для лечения можно использовать гель Клензит-С 1 раз в день на 3-4 месяца.
Зоряна 2020-04-04 09:09
Мої підозри підтвердились. Допоможіть мені. Я незнаю що робити. Яка це стадія. Як треба лікуватися і чи довго.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-04 09:14
Это вульгарные угри, легкая степень тяжести.

Для лечения можно использовать гель Клензит-С 1 раз в день на 3-4 месяца