В мене питання чи може так проявлятися герпес?

Спрашивает: Катерина
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Наче немає
Вітаю, в мене вже деякий час на нажній губі дивна штука, не знаю як її точно описати, але на іншій в мене є шрам і от на початку воно теж нагадувало трохи щось таке, але з тої сторони нічого подібного раніше не було, подразнень і ранок не було, воно просто з"явилось. Наощуп рукою наче не тверде, але всеодно відрізняється від текстури губи(якщо язиком оторкнутись чи іншою губою).
Воно десь неділю чи більше як є, а 2 дня тому наче шкірка там почала підсихати.
Не болить не чухається і не пече, трохи псує естетичний вигляд, губа наче трохи збільшена з тої сторони.
В мене питання чи може так проявлятися герпес, або це щось гірше? Взагалі воно мені не заважає.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 3 апреля 2024 года

2 ответа

Катерина 2024-04-05 16:04
Я взагалі не розумію за що я тут гроші заплатила. Вже пройшло більше 15 годин з моменту публікації питання
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-04-15 16:03
Добрий день, на жаль у нас недостатньо спеціалістів для роботи в режимі онлайн.
Що стосується вашого питання - в першу чергу треба думати про хейліт, герпес в данному випадку повністю виключено.