Розшифруйте аналізи

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Здравствуйте. Розшифруйте і пясніть аналізи.
Оцінка якості матеріалу Задовільний для оцінки, але обмежений
Клітини залозистого епітелію відсутні
Специфічні інфекційні агенти Не виявлені
Клітинні зміни, не пов'язані з
неопластичними процесами
Паракератоз

Реактивні зміни Не виявлені

Висновок: зміни плаского епітелію ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
ознаки ВПЛ інфекції, койлоцитоз

Висновок ПАП-теста ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
ознаки ВПЛ інфекції, койлоцитоз

Примітка ASC-US - Atypical squamous cells of undetermined significance (атипові клітини
плаского епітелію неясного значення)

Коментарі ПАП-тест методом рідинної цитології (BD SurePath)
Заключення відповідно до класифікації BETHESDA SYSTEM 2014
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 ноября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-11-18 16:06
Доброго дня. Атипові клітини плаского епітелію неясного значення, швидше за все картина відповідає ураженню ВПЛ