Болить удалти зуб?

Спрашивает: Чи болить удаляти нижню вісімку?
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня. Росте нижня вісімка. Пару днів відчуття розпирання. Трішки вилізла. Панічно боюся удаляти. Подружка пару днів тому удаляла нижню вісімку, була в десні ще не прорізана. Росла у сімку. Їй підколювали 3 рази обезболююче, і шви наложувавли. Тепер мені ще більше страшно. Чому її боліло? Як розрізали і дробили то не чула, а коли до кореня то почигало боліти. Шви завжди накладають.?
Категория: Стоматолог
Добавлен: 19 февраля 2019 года

1 ответ

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2019-02-19 14:15
""Чому її боліло? - Це можна пояснити особливостями анатомічної будови, або технікою проведення анестезії, або якістю самого анестетика.
Де проводять розріз тканин, там накладають шви. Не треба хвилюватись. Зробіть рентгенологічне дослідження.