Біль в серці головокружіння

Спрашивает: Інн
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Доброго вечора, мене звати Інна, мені 39 років, хотіла Вас запитати, що робити, постійні перебої в серці, які я вже відчуваю сама, біль у серці, наче куверкання відчуваю, головокружіння, були випадки втрати свідомості. лікаря назначають таблетки, довгий час була на етацизині, получала крапельниці, но причини ніхто не може знайти. Перевіряли щитовидну залозу і шлунов, все добре. Що Ви порадете?
Категория: Кардиолог
Добавлен: 31 января 2022 года

1 ответ

Здравствуйте по УЗИ сердца у вас норма, гемоглобин и ферритин проверяли?