Висипання на обличчі
Спрашивает: Інна
Пол: Мужской
Возраст: 5 лет
Вітаю, у сина 5 років недавно зявилося висипання у вигляді мілкої сипі рожевого кольору біля ротика з лівої сторони. З кожним днем воно збільшується. Мазала гіоксизоновою маззю, ефекту не побачила. Дайте, будь ласка, відповідь, бо можливості показати дитину спеціалісту зараз немає. Дякую
Категория: Детский дерматолог
1 ответ
Добрый день, если еще актуально, пришлите фото в лучшем качестве.