УЗД чи КТ нирок

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 45 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, пройшла УЗД нирок. Показало двосторонній нефроптоз, камінці в обох нирках, розширення нижньої частини лоханки лівої нирки. Одразу після цього пройшла МСКТ з контрастом черевної порожнини. Результат інший - нирки типово розміщені, киста нижньої частини лівої нирки і жодного слова про каміння. Якому з обстежень вірити? Яке більш точне і чому не видно камінців на КТ?
Категория: Нефролог

1 ответ

Круз Екатерина Викторовна
нефролог 2024-09-25 14:21
Добрый день. Не очень понятен язык и нужно прикрепить узи почек