Розшифровка аналізу Prisca 1

Спрашивает: Іванна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Допоможіть будь ласка розшифрувати мій аналіз Prisca, зараз на 13 тижні вагітності, перша дитинка родилась з фенілкетонурією, тому порекомендували зробити цей аналіз на вади. Сьогодні результати прийшли, але я нічого не розумію, допоможіть я Вас прошу! (
Категория: Генетик
Добавлен: 19 января 2023 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2023-01-19 23:19
Доброго дня!
Цей аналіз не має жодного стосунку до фенілкетонурії.
Завдання пренатального скринінгу - розрахунок ризику хромосомних аномалій.
У Вас низькі ризики.