Норколут и боли

Спрашивает: Наталья
Пол: Женский
Возраст: 46 лет
Добрий день.
Робили чистку через ендометріоз. Назначили норколут(2 раза в день). Вже п'ю 5 місяців(20 днів норколут-місячні-на 5 день норколут). Хотіла залишити вже, пропустила 1 день, почались сильні болі(права сторона) , вколола кетанов(біль притихла на 5 годин і потім знову). Випила норколут-біль затихла.
Як залишити їх пити?
І що це за біль, яка затихла на фоні норколута?.
Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 апреля 2021 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2021-04-15 11:02
Добрый день, для того чтоб понимать причину боли Вам следует сделать УЗИ органов малого таза.