Флюорографія

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 54 года
Здравствуйте, допоможіть розшифрувати мамі знімок, буду дуже вдячна. Скоро мені родити а лікарі нічого не сказали сказали подивитись лікарю
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 5 сентября 2023 года

1 ответ

Кудря Елена Александровна
пульмонолог 2023-09-05 12:47
Добридень, Ірино! На знімку я бачу збільшення правих відділів серця, але флюорографія не є данним для такої тонкої діагностики. Зробіть КТ легенів. І можете проконсолювати ще раз знімок з рентгенологами на нашому сайті.