Чи придатний до військової служби
Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 45 лет
Вітаю, підкажіть будь ласка, по цім результатам аналізу, людина придатна для військової служби. Якщо так то можно пояснити, що означає цей результат. Бо я не розумію. Хотіла б дізнатися вас результат.
5 ответов
Здравствуйте! В данном случае необходимо сдать анализы мокроты на туберкулёз в условиях тубдиспансера. При отсутствии микобактерий имеет место перенесенный ранее воспалительный процесс
Также необходимо сделать спирографию