Жолчний пузир

Спрашивает: Микола
Пол: Мужской
Возраст: 22 года
Здравствуйте, турбує біль в правій стороні живота. Ниюча також бурчаня і часті і болісні позиви до туалету. Був два місяця назад на узі сказали некалькульозний холицистит з явищами застою. Лікувався все було нормально а зараз болить що робити
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 7 января 2017 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2017-01-10 19:00
Николай! Примите таблетку но-шпа и обязательно пройдите осмотр у врача.