Як лікувати сухий кашель

Спрашивает: аноним
Пол: не указан
Возраст: не указан
Допоможіть, підскажіть будь ласка чим найкраще лікувати 2-ох річну дитину, якщо у неї сухий кашель, нормальна температура, червоне горло. Всі сиропи випльовує, якщо заливати силою, то можливо якісь краплі попадають. Дякую
Теги: сухий кашель лікувати, яки ліками лікувати сухий кашель
Категория: Терапевт
Добавлен: 29 ноября 2012 года

1 ответ

Здравствуйте! Вам необходимо показать ребёнка Лор врачу. Кашель можно полечить с помощью ингаляций (как с сиропами, так и с щелочными растворами, например с мин. Водой).
p. S. Будьте здоровы!