Висип у немовляти

Спрашивает: Еріка
Пол: Мужской
Возраст: 9 місяців
Хронические заболевания: Нема
Вітаю! Незрозумілі висипання у дитини 9 місячної все почалося схожістю як на малі прищички під бородкою на руках попа і де неде живіт і спинка! Температури нема а зараз сип збільшилася із тими прищичками в середині особливо на ручках! Що це таке алергічне щось чи пітничка? Як лікувати підскажіть будь- ласка! Дякую! Фото додаю ручки малюка так як дуже висип на них!
Добавлен: 14 июля 2024 года

1 ответ

Яна Романчук 2024-07-15 21:30
Здравствуйте. Пожалуйста свяжитесь со мной в одноклассниках по ссылке: https://ok.ru/profile/603984261170

Я проконсультирую Вас по данному вопросу.

С уважением, детский врач дерматолог/уролог Яна Романчук