Відчутя комка в горлі

Спрашивает: Валентина
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Хронічни фарингіт
Доброго вечора. Місяць тому мені видалили щитовидну залозу, був багатовузловий зоб. А зараз в мене таке відчуття що щось є в мене в горлі, ніби якась горошина. Деколи буває кашель, після кашлю зявляється запах гною. А якщо п'ю таблетки то треба два рази проковтнути щоб вона пройшла дальше по горлу. Скажіть будь- ласка що це таке?
Категория: Лор
Добавлен: 31 января 2016 года

1 ответ

Доброго дня! Вам необхідно пройти огляд ЛОР-лікаря, щоб виключити збільшення язичної мигдалини і піднебінних мигдалин. Можливо, що у вас гіпертрофія піднебінних мигдаликів на фоні хронічного тонзиліту, тому потрібно їх санація. Також слід зробити фіброгастроскопію (ФГС) на предмет патологій стравоходу та шлунку, після чого проконсультуватися з гастроентерологом.