У меня уже паника начинается. Не знаю что делать

Спрашивает: Юля
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Опущенная почка,
Здравствуйте, сделала Биопсию по назначению врача.
Пришли анализы, а я нечего в них не понимаю. Подскажите пожалуйста ибо уже вся наизмене сижу.

Оцінка якості матеріалу Матеріал задовільний
Специфічні інфекційні агенти Не виявлені
Клітинні зміни, не пов"язані з неопластичними процесами Плоскоклітинна метаплазія
Реактивні зміни Запальні (включаючи репаративні) помірно виражені
Висновок: зміни плаского епітелію LSIL (тип ІІІ, легка дисплазія, CIN 1)
В поодиноких групах НSIL (тип ІІІ, помірна дисплазія, CIN 2)
Висновок: зміни залозистого епітелію Не виявлені
Висновок ПАП-теста LSIL (тип ІІІ, легка дисплазія, CIN 1)
В поодиноких групах НSIL (тип ІІІ, помірна дисплазія, CIN 2)

18 генотип 5.27 Lg ВПЛ/10^5
клітин

<3 LgВПЛ/10^5 клітин: клінічно малозначуще
3 Lg - 5 Lg ВПЛ/10^5 клітин: клінічно значуще
5 LgВПЛ/10^5 клітин: клін. високозначуще
Аналітична чутливість: 10^3 копій/мл
Лінійний діапазон: 3х10^3 - 1х10^8 копій/мл
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 декабря 2021 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2021-12-23 19:39
Добрый вечер, у Вас есть дисплазия шейки матки 1 - 2 степени и ВПЧ, Вам нужно будет делать конизацию шейки матки.