Висипи у дитини

Спрашивает: Таміла
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Вітаю, у моєї дитини з'явилися висипи ближче до попи, трішки чухається схоже як щось покусало або алергія. Що це може бути фото висипу додам. Дитину висипи не турбують але мене дуже хвилюють ці висипи, чим можна мазати їх.

1 ответ

Дарья Косылькова 2024-09-15 18:46
Здравствуйте. Пожалуйста свяжитесь со мной в социальной сети Одноклассники по ссылке: https://ok.ru/profile/587476181360

Я полностью Вас проконсультирую по данному вопросу.

С уважением, детский врач дерматолог/эндокринолог Гошко Юлия Владимировна