Поріз при манікюрі

Спрашивает: Yaryna
Пол: Женский
Возраст: Поріз під час манікюру
Здравствуйте, під час манікюру порізали кутикулу, болі я невідчула, поріз побачила лише коли прийшла додому, він був неглибокий, крові не було, одразу обробила АХД, в стерильності інструментів невпевнена, скажіть будь ласка чи можливе зараження при мінімальному порізі?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 6 июля 2021 года

1 ответ

Александров Павел Андреевич
инфекционист 2021-07-11 20:29
Здравствуйте. Риск небольшой, в основном в отношении гепатита в