Не істесем болады?

Спрашивает: Гульнур Раманкулова
Пол: Мужской
Возраст: 9жаста
Хронические заболевания: Тілдің кеш дамуы.
Сәлеметсіз бе? Менің 9жасар ұлым бар. Ұлым туа біткен ауру емес. Баламды 2020жылдан бері тексеруде журміз. Психолагически Центірде Олар балама F70диагнозын қойды. Осындай диагнозбен мектепке оқытуыма болама?
Категория: Психиатр

1 ответ

Берман Дороти Вячеславовна
психиатр 2022-09-12 12:59
Сәлеметсіз Бе, Гүлнур.
Ия, әрине, болады. Бірақ сіз баланың жайлылығына, қажеттіліктері мен қабілеттеріне сүйенуіңіз керек. Егер ол қарапайым мектепте оңай және ыңғайлы болса, онда оны одан әрі оқуға қалдыру керек. Егер бала мектеп бағдарламасын жеңе алмаса, құрдастарымен қалыпты қарым-қатынас жасап, қажетті тәртіпті сақтай алмаса, онда сіз түзету мектебі туралы ойлануыңыз керек.