Випила постинор, через пару днів така ж проблема. Що робити?

Спрашивает: Карина
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Вітаю, був па з презервативом але неочікувано він порвався як раз на еякуляції. На наступний день випила постінор. Ніяких виділень немає, болів трохи низ живота. Як зрозуміти поміг мені він чи ні? Потім через 2 дні був знову па та знову нажаль порвався презерватив на такому моменті. Що зробити в даній ситуації? Чи можна випити ще одну таблетку ЕК? Перший ПА відбувся 25.11 (8 день циклу) та 10 день циклу. Які шанси завагітніти та що робити щоб зменшити шанси? Допоможіть будь ласка
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 ноября 2024 года

6 ответов

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-11-29 12:05
Доброго дня, якщо в першому випадку Постінор випив би на протязі 72-х годин, то його ефективність дуже висока, ні, 2 разів Постинор не потрібно буде пити, чекайте на менструацію.
Кристина 2024-11-29 14:02
Так, постінор я випила на наступний день, на протязі 24 годин. Але трохи переживаю, що після того як випила постінор (через день) був па і він закінчив в мене та презерватив також порвався. Все одно постінор подіє?
Кристина 2024-11-29 14:13
А те що не було кровʼяних виділень це нормально? Я вибачаюсь що так багато питань, просто в мене перший раз таке.
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-11-29 14:23
Якщо Ви зробили все правильно за інструкцією, то менструація буде, то значно раніше.
Кристина 2024-11-29 16:24
Якщо все таки випити таблетку ескапела на всяк випадок, можна? Чи не буде погано для організму? Чи будуть які побочки через це