Повышенные тромбоциты 2 года
Спрашивает: Вікторія
Пол: Мужской
Возраст: 2 года
Доброго дня. У синочка 2 рочки підвищені тромбоцити 425. Це ми здавали аналізи після перенесеної ГРВІ. Гемоглобін 111 Еретроцити 4.37 Лейкоцити 9 Шое 18 Пал. Ядер 10 Сегм. Ядер 30 Еозин. Ф 6 Базо. Ф 1 Лімфоцити 42 Моноцити 11 У сечі не має відхилення від норм.
1 ответ
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
Показатель тромбоцитов не критичен. Показан общий анализ крови с ручным подсчетом раз в три месяца.
Всего доброго.