Зробили КТ. Хотыв би знати вашу думку що можна зробити

Спрашивает: Городецький Євген
Пол: Мужской
Возраст: 40 лет
Здравствуйте, На серії комп'ютерних томограм правої гомілки з захватом гомілково - ступневого суглобу:
Візуалізується деформація та порушення цілісності дистального метаепіфізу великогомілкової
кістки за рахунок скалкового перелому, лінії перелому проходять поперечно та косо каудально,
поширюються на суглобову поверхню гомілково - ступневого суглобу, з формуванням декількох
уламків, зі зміщенням медіального крупного уламку медіально на кірковий шар, дорсально до 1/5
поперечника кістки, кутове зміщення до 10*. Латеральний уламок частково консолідований з
діафізом. Краї медіального уламку склерозовані, діастаз між уламками до 2,5 - 3мм, подекуди
визначається консолідація між латеральним та медіальним уламками. В центральних відділах кістки
на рівні поперечної лінії перелому метафізу визначається кістковий дефект шириною 15 - 18мм,
який поширюється у передні, задні та медіальні відділи, краї дефекту нечіткі, нерівні, в його
просвіті визначаються дрібні кісткові ущільнені фрагменти. Замикальна пластинка суглобової
поверхні великогомілкової кістки стоншена, місцями фрагментована, з нерівними контурами, за
рахунок наявності дрібних частково консолідованих кісткових уламків. Нижня третина діафізу
малогомілкової кістки деформована за рахунок консолідованого поперечного перелому зі
зміщенням на поперечник кістки, поздовжня вісь кістки не порушена.
Суглобові поверхні дисконгруентні. Суглобова поверхня таранної кістки з нерівними контурами,
замикальна пластинка подекуди стоншена. Суглобова щілина гомілково - ступневого суглобу в
латеральних відділах нерівномірної висоти, за рахунок неправильно консолідованих дрібних
кісткових уламків.
Кісткова структура на досліджуваному рівні пониженої щільності.
Прилеглі м'які тканини збільшені за об'ємом, ущільнені, по медіальній поверхні нерівні,
неоднорідні з дрібними пухирцями повітря.
ЗАКЛЮЧЕННЯ: КТ - ознаки частково - консолідованого внутрішньосуглобового уламкового
перелому дистального метаепіфізу великогомілкової кістки, хронічного посттравматичного
остеомієліту великогомілкової кістки, норицева форма, активна фаза, неправильно консолідованого
зі зміщенням перелому нижньої третини діафізу малогомілкової кістки, реґіонарний остеопороз.
РЕКОМЕНДОВАНО: консультація травматолога - ортопеда, спостереження в динаміці (3міс).

1 ответ

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2015-10-14 11:56
Как правило, в подобных случаях показано хирургическое лечение.