Зменшення чутливості правого соска

Спрашивает: Юля
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: немає
Здравствуйте, останнім часом почала помічати що чутливість одного соска значно зменшилась(практично немає)
не впевнена, але здається є деяке "уплотнение"
ніякі болі чи специфічні відчуття не турбують, виділення також відсутні.
Мені варто хвилюватись? Дякую
Категория: Маммолог
Добавлен: 17 февраля 2016 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2016-02-18 13:26
Здравствуйте! Має сенс пройти УЗД молочних залоз, якщо ви самостійно знаходите у себе ущільнення, але перед цим обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-маммологом або на крайній випадок з гінекологом, щоб він самостійно оглянув ваші молочні залози. Чутливість соска могла знизити через доброякісної пухлини молочної залози (внутрішньопротокова папілома, кіста або фіброаденома)