Збільшений лімфавузел

Спрашивает: Оксана
Пол: Мужской
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: Викривлена носова перегородка, від того часто закладений ніс і постназальне затікання. В дитинстві часто хворів обструктивними бронхітами.
Вітаю, у сина збільшився привушний лімфавузел 8мм. Каже, що не нічого не турбувало і не турбує. Лімфавузли не болять. Зробили УЗД: візуалізуються л/вузли в навколовушній (задня) ділянці та по ходу кивального м'яза до 8 мм без порушення деформації структур. Ознаки реактивної лімфоаденопатії.
Щитовидна залоза норма. Аналіз крові норма, окрім MID % 14.5.
На навчання їзде на трамваї, могло просквозить. Але каже, що біль у шиї не турбує.
Три тижні тому усі в сім'ї перехворіли на коронавірус. Але у нього симптомів не було ніяких
Категория: Иммунолог
Добавлен: 8 сентября 2024 года

3 ответа

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2024-09-08 20:19
Доброго дня. В чому питания?
Платная консультация
Оксана 2024-09-09 08:56
Які подальші дії. Чи потрібно ще якесь дообстеження?
Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2024-09-09 22:17
Потрібно у лор лікаря виключити лор захворювання. До лор зверталися?