Збільшеними шлуночок головного мозгу

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, мене звати Ольга, я вагітна на 20 неділі робила узі і виявили збільщення шлуночка головного мозку на даний час розмір 7,6—7,8 направили до генетика, я дуже хвилююсь, це дуже погано для мого малюка чи це вже патологія, на у зі так только нічого не відповіли
Категория: Генетик
Добавлен: 8 февраля 2017 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2017-02-08 13:50
Доброго дня,
УЗД це завжди суб'єктивний метод дослідження.
Якщо один спеціаліст виявляє ніби то поганий показник, треба одержати думку іншого спеціаліста.

Крім того, не можливо давати консультацію по одному вирваному показнику.
Треба бачити результати всіх обстежень під час вагітності.