Збільшені лімфовузли

Спрашивает: Маріанна
Пол: Мужской
Возраст: 5 місяців
Здравствуйте, дитині 5 місяців збільшені лімфовузли на шиї вже 4 місяці. Дитина не хворіла тільки діатез в 1 місяць загальний аналіз крові І температура тіла в нормі. Лімфоцити 74. Дитина активна, добре набирає, вагу розвивається згідно віку, не хворіє, знаходиться на грудному годуванні. Лімфовузли не збільшуються в розмірі і не запалюються залишаються розміром менше 1 см. Наступного тижня призначено пробу Манту і вакцину БЦЖ. Дитина ніразу не щеплена. Чи в такому випадку можна вакцинувати дитину? Буду дуже вдячна за відповідь.
Категория: Педиатр
Добавлен: 4 октября 2016 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2016-10-05 14:01
Добрый день.
Вакцинировать ребенка можно.
Увеличенные лимфоузлы - особенность детей первых лет жизни, они могут увеличиваться после заболеваний, при прорезывании зубов и т. п. и не возвращаться к маленьким размерам длительное время.
Повышенные лимфоциты - тоже характерны для детей, к взрослым "нормам" они приходят после 6 лет.
Перед вакцинацией обязателен осмотр врача.
Всего доброго.