Запалення шкіри, вугрі, висипання

Спрашивает: Катя
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, мені 16 років і я як дівчина хочу мати здорову шкіру. Моя шкіра всипана підшкірними прищиками дрібними, на ній присутні червоні плями і вона є досить таки жирною. Як мені це виправити? Я проувала робити маски із яйцем, сметаною, синтоміцином мазала, багато перепробувала домашніх і не домашніх масок нічого не допомагає (Поможіть мені я вас прошу.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 22 февраля 2016 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2016-02-22 18:13
Здраыствуй Катя, нужны снимки в хорошем качестве и при хорошем освещении. Есть ли связь высыпаний с мензис?