Як втратити цноту без болю

Спрашивает: Світлана
Пол: Женский
Возраст: 18 років
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, мене звати свєта в мене унікальна ситувція мені 18 років вийшла заміж і ще не втратила цноту важко наважитися через цю проблему в мене часто виникають сварки з чоловіком на цю тему
як втрати цноту без болю і без операції що порадите
Категория: Гинеколог
Добавлен: 28 июня 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-06-28 02:29
Доброї ночі. Важко порадити щось 100%- ве. Можу порадити перед статевим актом поставити ректильно свічку диклофенак, а область вульви змастини якоюсь маззю з анестетиком. Але можу сказати, що буде з полегшенням.