Як вилікувати обволосіння

Спрашивает: Маряна
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, скажіть будь ласка якщо визначиться що у мене підвищений чоловічий гормон і я буду лікуватися, то як проявиться це лікування волосся само буде випадати чи просто припиниться ріст волосся, чи мені потрібно буде ходити ще на процедури по видаленню волосся?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 22 января 2017 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-01-22 19:04
Здравствуйте, Маряна.
В этом случае у Вас просто прекратится рост новых волос. Уже имеющиеся волосы нужно будет удалять.
С уважением, Надежда Сергеевна.