Я вагітна 10неділь

Спрашивает: катя
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, я вагітна 10неділь, у мени були місячні і я не знала, проходила комісію і гініколог сказала, що я вагітна, випила 2таблетки гінепристону, щоб був викидеш, він поможе. І які таблетки можна ще випити, на аборт в мене немає коштів, дитину неможу залишити. Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-04-19 08:15
Доброго дня. Катя, Ви У СВОЄМУ РОЗУМІ? Аборт по Інтернету? Гінепристон Вам не допоможе. Це засіб екстренної контрацепції, на вже виниклу та прогресуючу вагітність він не повпливає ніяк. Майте голову на плечах. Вам або хірургічне переривання, або виношувати дитину