ВПЧ 18 і 45 генотип, уреаплазма, ацетобілий епітелій, незавершена зона трансформації

Спрашивает: Натали
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Здравствуйте, у меня выявили ацетобелый эпителий и незакончен. Зона трансф, в ан. ВПЧ 18, 45, уреаплазма, при биопсии паракератоз, цитол 1 типа, а при ридынной цитологии атипові клітини плаского епітелію не ясного значення ASC-US. Як надо лечиться?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 июля 2016 года

1 ответ

Доброго дня, Наталя. Для початку сдайте аналіз на ВПЛ кількісним способом та обстежтесь на статеві інфекції, зробіть бак. Посів виділень. Потім необхідно пройти курс протизапальної терапії, після закінчення якої потрібно полікувати ш/матки (лазер або радіо-хвильова хірургія). Потім, раз на 6 міс контролювати ПАП тест та ВПЛ. З повагою, К. А.