Висипання

Спрашивает: наталія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Добрий день, у мого сина висипання на спині і животі, висипало в 1 рік, зараз нам 6 років. Після народження на третій день була жовтушка яка пройшла до двох місяців, пили хеппель. Також алергія на харчові барвники(червоний і жовтий) _кропивниця висипає. Більше нічим особливо не хворіли. Шкіра свербить несильно тільки зранку, лікарі пишуть атопічний дерматит і все
Категория: Дерматолог
Добавлен: 23 августа 2013 года

1 ответ

Жулев Олег Евгеньевич
дерматолог 2014-01-22 14:18
Под коленями, в сгибах локтей и на шее тоже есть сыпь. Если есть, то сфотографируйте