Висип на шиї

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, в мене вже тижнів десь 3 цей висип на шиї. але зараз щей чесатись став. Незнаю що це. І в мене таке враження що ця висипка і збільшилась. Як ніби і середина заростає цими ж ранками. Підкажіть що це таке і як можна лікувати. Дякую. .
Категория: Дерматолог
Добавлен: 31 мая 2017 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-06-06 00:14
Оля!
Зробіть - пробу Бальзера з Йодом.
Змастіть частину плями і шкіру навколо - Йодом, і оцініть через 5 хвилин.
Зробіть фото.