Висип на малих статевих губах

Спрашивает: наталія
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Здравствуйте, в мене висип на малих статевих губах. Здавала аналіз на вірус папіломи - не виявлений. Виявлено ВПГ2, і молочниця. Пролікувалась - тержинан, лаферобіон свічки, ітрунгар -4 таблетки. Висип ще є, нічого не турбує. Як далі лікуватись? Це дуже серйозно?
Теги: статеві губи
Категория: Венеролог
Добавлен: 12 декабря 2015 года

1 ответ

Урванцева Юлия Олеговна
венеролог 2015-12-14 18:31
Здравствуйте, задайте, пожалуйста, свой вопрос на русском языке.