Випорожнення

Спрашивает: Христина
Пол: Мужской
Возраст: 4 місяці
Доброго дня, як буде можливіть, відпишіть будь ласка. Хлопчик 4 міс. штучне вигодовування з 1,5міс, суміш Хумана, виникли проблеми зі стільцем, закрепи по 4 дні, потім важко дитині було на 4 день, стілець був, як пластилін, педіатр порекомендував перейти повністю, на хумана біфідус, тепер випорожнення 4 рази на день, рідкої консистенції, велика кількість, жовтого кольору, це мене і турбує. Чи це нормально, і чи можна хуману біфідус, давати постійно, чи вона йде, як лікувальна на деякий час? Дякую! Буду чекати відповідь! Маю фото підгузника але не знаю чи таке можна надсилати:)
Категория: Педиатр
Добавлен: 18 ноября 2016 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2016-11-20 14:47
Добрый день.
Такой вариант опорожнения является вариантом нормы. Смотрите по состоянию ребенка - если ему некомфортно при опорожнении 4 раза в день, значит можно комбинировать 2 смеси - основное питание оставить Хумана, а несколько кормлений в день заменить на Хумана Бифидус. Если ребенку комфортно, чувствует себя хорошо, вес набирает хорошо, то можно полностью перейти на смесь Хумана Бифидус, она подходит и для полноценного питания детей.
Всего доброго.