Виділення білого кольору

Спрашивает: Даша
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, у мене недавно почались виділення біголого кольору, я пішла до лікаря і мені поставили діагноз ендоцервицит, ерозія ш-м, кольпіт. назначили дуууже багато препаратів(на які потратила я дуже багато коштів) і вони нічим не допомогли + до того всього затримка місячних(Підскажіть будб ласка, що робити?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 9 октября 2016 года

1 ответ

Добрый день, вам следует сдать микроскопию вагинальных выделений, по этому анализу можна будет увидеть наличие воспалительного процесса и степень его выраженности, без этого анализа не возможно объективно оценить ситуацию