Великі отоки очей і зап ястів

Спрашивает: Олеся
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Добрий вечір. Брат працює на випалюванні деревяного вугілля. Рано проснувся має великі отоки очей і зап ястів і почервоніння? Можливо таке бути що це алергія на пил? Руки червоні та покиті пухирцями і печуть. Це триває вже 3 дні. Порадьте що робити. Дуже дякуєм за пораду.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 27 декабря 2017 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2017-12-28 12:37
Добрый день, это действительно аллергическая реакция. Начните принимать супрастин для облегчения состояния и как можно скорее обратитесь на прием. Адекватное лечение такой патологии не стоит затягивать.