Вакцинація

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 3,5 місяці
Доброго дня, в мене запитання з приводу вакцинації від поліомієліту. Старша донька отримала в школі вакцину від поліо. у вигляді крапель (1 краплю). Вакцина жива. Вдома є ще менша донечка, якій всого 3,5 місяці. Менша ще не була вакцинованою від поліомієліту в жоден спосіб. Скажіть будь - ласка яку загрозу становить старша донька для меншої і що нам робити у даному випадку ? Наперед вдячна за відповідь.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 17 февраля 2016 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2016-02-17 15:09
Добрый день.
Если ребенок здоров, то вакцинированный ребенок не представляет для него опасности. Но следует соблюдать правила личной гигиены - частое мытье рук, ограничить близкий контакт (поцелуи и т. п.), раздельные игрушки, раздельные предметы личной гигиены.
Всего доброго.