Вагітність

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Немає.
Здравствуйте, у мене затримка 25-ий день, тест на вагітність позитивний (блідо- рожева друга смужка), один з чотирьох. Відчуття, як перед початком місячних, потягує живіт, чути спину, болять груди. Сьогодні тест негат. і помазалися блідо -рожеві виділення. Що це може бути? Йти мені до гінеколога чи на УЗД? Це моя перша вагітність за 9ть років заміжжя.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 января 2017 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-01-18 09:39
Добрый день, Кристина.

Рекомендовал бы вам сдать кровь на ХГЧ чтобы подтвердить или опровергнуть наличие беременности.