Вагітність

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, робила УЗД у гінеколога, сказав, що цілком здорова. Але в мене існують виділення білого кольору без запаху. Що це може бути? І чи можливо при даних виділеннях завагітніти?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 августа 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-08-16 17:34
Якщо живете відкрито статевим життям, то вагітність можлива навіть на фоні виділень. А білі виділення можуть бути через дисбіоз піхви потрібно здати мазок на флору.