Вагітність

Спрашивает: Марагарита
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Добрий день. Скажіть будь ласка як можна позбутися не бажаної вагітності без аборту(оскільки лікарі не радять в звязку з слабким здоровям і не великими проблемами серця) в безпечний спосіб, і бажано без таблеток. Буду дуже вдячна за відповідь в найшвидший час. Термін 1,2 місяця.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 февраля 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-20 15:24
Доброго дня. Ніяк. Побійтеся Бога та подумайте про своє здоров"я.