В мене виділення

Спрашивает: оля
Пол: Женский
Возраст: в мене виділення напівпрозорі з білими прожилками
Здравствуйте, в мене виділення напівпрозорі з білими прожилками, а також ще раніш проходила лікування міні сказали що в мене запальний процес і ерозійка, чи може це бути повязано одне з одним. і як це вилікувати?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 8 июля 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-07-08 22:31
В вньернеті ви це точно не вилікуєте. Звернітьмя до лікаря. Здайте мащок, цитологію, зробіть кольпоскопію. А по результатам вам буде призначене лікування.