Узд внутрішніх органів

Спрашивает: елена
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, мене звати Олена мени 28р. почались болі в області живота справа-спазмами. Пишла на узд. Ликар сказав це нирка тришки опущена 1 ст. И розширена. Боли вид того що писок може виходити. А за розширення ничого не сказала. Переживаю. Сказала що все нормально ничого страшного не мае. Ось заключення мени е чого боятись чи ні) дякую. HEPAR-НЕ ЗБИЛЬШЕНА. розмир по СКЛ з права-100. контури ривни, читки. CHOLEDOCH- в норми. V PORTAE-13мм. AORTA ABDOMINALIS-15мм. LIEN-б, о. розм-104*51. V LIEN 5ММ. V FELLE-70*20//PANCREAS-ривни. Читки. Головка-25. тило-20. хвист-22. REN DEXTER-123*61*70///ворота-15. опущення 1 ст. REN SINISTER114*61*70//ворота-10. заключення. Стинка одноридна. Ривна. Вмист одноридний. Дякую. АЛЕ ЩЕ НИЕ НИРКА. ПИДКАЖИТЬ ЩО РОБИТИ. И ЧИ ЦЕ ОПАСНО. НАРАЗИ ДЯКУЮ
Добавлен: 20 ноября 2015 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2017-01-10 18:57
Не переживайте. Ничего опасного нет. Но нужно обратиться к урологу и выполнить общий анализ мочи.