УЗД органів малого тазу

Спрашивает: Ксения
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, робила УЗД органів малого тазу. Сказали що будуть проблеми через 5 років з тим, що важко буде завагітніти. Ось фото і результати узд. Скажіть будь ласка чи справді все так погано? Чи є чого боятися? Що робити? Як далеко я від норми і взагалі чи є зі мною проблеми. Дякую. Додаю фото)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 февраля 2017 года

1 ответ

Добрый день, УЗИ в норме, жолтое тело это норма, это означает что есть овуляция и вы можете забеременеть