УЗ ознаки вузла правої долі щитовидої залози

Спрашивает: Ольга Кибукевич
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Хронические заболевания: Хр. холецистит, Хр. гастодуоденіт, ВСД
Здравствуйте, На огляді узі у мене виявили вузол правої долі щитовидної залози на фоні аутоімунних змін розміром 7 мм. При здачі аналізів на гормони щитовидної залои у мене такі показники: Тиреотопний гормон (ТSH) - 6,6; вільний Т4 - 0,9; Антитіла до тирепероксидази (АТ ТРО) - 485,0. Необхідна термінова консуьтація, які мають бути мої дії. Дякую
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 29 августа 2016 года

3 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2016-08-29 12:07
Доброго дня, Ольго.

Перш за все, надішліть мені фотографію повного опису результатів УЗД щитоподіброї залози.
Також вкажіть норми аналізів на гормони.

Що Вас турбує, з якого приводу Ви проходите обстеження?
Ви приймаєте зараз які-небудь медикаменти?

З повагою, Надія Сергіївна.
Ольга Кибукевич 2016-08-29 12:29
Доброго дня! Надія Сергіївна! Можливо можна консультацію по телефону. А я оплачу Вам на карту. Дякую Ольга
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2016-08-29 12:36
Консультація в телефонному режимі можлива.
Але в будь-якому разі мені перш за все необхідно бачити результати УЗД щитоподібної залози (повноцінний опис) та результати аналізів крові на гормони з їх нормами.
Якщо Ви не бажаєте демонструвати результати своїх обстежень саме тут, на сайті, то Ви можете надіслати їх мені на електронну пошту (її адреса вказана у моєму профілю).